Víte, jaké množství produktu SAVO ORIGINÁL je potřeba nalít do 10 l kbelíku, aby měl roztok při čištění ploch a předmětů dezinfekční účinky a nebyl jen s chlórovou vůní? Jedno víčko? Dvě? To nestačí! Aby měl roztok skutečně dezinfekční účinky, je třeba 1800 ml na 10l roztoku.

Naše firma působí v oboru již 30 let a za tu dobu jsme posbírali mnoho zkušeností, které se snažíme zúročit tím, že je předáváme našim klientům a zákazníkům. Mezi naše služby patří především, ale nikoli výlučně:

  • Profesionalizace úklidu
  • Tvorba hygienických a sanitačních plánů
  • Benchmarking v oboru úklidu, hygieny a OPP
  • Mystery shopping v oboru úklidu a čištění
  • Komplexní služby pro GASTRO provozy (myčky, konvektomaty, čištění, mytí nádobí)
  • Poradenství v oboru čištění prosklených ploch a fasád
  • Poradenství v oboru čištění solárních a FV panelů
  • Poradenství v oboru čištění a dezinfekce ploch

A teď to důležité. Pro naše stále zákazníky je to vše zcela ZDARMA! Mezi naše zákazníky, kteří tyto služby využívají, patří školy, školky, úřady, restaurace, hotely, úklidové firmy i průmyslové podniky. Máme dostatek zkušeností v mnoha oborech a velmi rádi je poskytneme ke spolupráci s vámi!

Profesionalizace úklidu (školy, školky, úřady, úklidové firmy, průmyslové podniky)
V mnoha organizacích jsme úspěšně dosáhli profesionalizace úklidu. Pracujeme na všech úrovních a zajišťujeme, aby profesionalizace vedla ke třem důležitým změnám: šetření nákladů, zvýšení kvality a ulehčení práce. Profesionalizace je proces, který nelze nařídit. V první řadě celý proces projednáme s vedením organizace, zjistíme, jaké produkty organizace používá a vystavíme nabídku, která je pro organizaci výhodná a její vedení si může být jisté, že navázáním spolupráce s námi ušetří. V druhé fázi zjišťujeme, co úklidovému personálu nevyhovuje na současné situaci a samozřejmě, co případně nedělá dobře. Následně s personálem nenásilnou formou pracujeme, zdravě soutěžíme a ukazujeme mu, jak si může usnadnit práci, jak může uklízet chytře a přitom šetřit organizaci peníze efektivním úklidem.
Vše dovršíme tvorbou hygienických a sanitačních plánů, dodáním dávkovací a úklidové techniky a doplněním o návody v různých jazycích, aby zákazník měl z byrokratického hlediska vše v pořádku, aby tým úklidových pracovníků měl k dispozici potřebné informace a aby se managementu usnadnila práce při zaučování nových pracovníků úklidu.

Tvorba hygienických a sanitačních plánů
Vedení organizace/společnosti potřebuje mít vše v pořádku z hlediska byrokracie, schválené hygienou a mít jistotu, že úklid i dezinfekce probíhá spolehlivě na vysoké úrovni. Proto pro naše zákazníky, kteří od nás odebírají úklidovou chemii a dezinfekce tvoříme ve spolupráci s výrobci hygienické a sanitační plány doplněné o BL a TL zcela zdarma. S námi se nemusíte bát změny, protože většinu byrokratické zátěže převezmeme na svá bedra.

Benchmarking
Myslíte, že přeplácíte současnému dodavateli? Využijte možnosti nezávazně porovnat ceny z oboru úklidu, hygieny i OPP. Zašlete nám poptávku, ve které nezapomeňte uvést konkrétní produkty, odhad objemu, periodicitu objednávek i místo dodání, rádi vám vypracujeme nabídku na současné produkty a navrhneme i alternativy. Drogistické zboží do profesionálního úklidu nepatří!

Mystery shopping v oboru úklidu a čištění
Máte na zakázce či ve vaší firmě problém s úklidem a nevíte si rady? Anonymně dané místo navštívíme a dle předchozí domluvy provedeme kontrolu úklidu, kontrolu techniky, kontrolu používané chemie a úroveň čistoty. Můžeme v krajních případech figurovat i jako nový člen týmu, který zjistí, jak se věci mají. Tato služba má velmi široké využití a poskytujeme ji zdarma pouze stálým zákazníkům. Pokud o ni máte zájem jako nový zákazník, je možné, že bude zpoplatněna dle rozsahu požadovaných služeb.

Komplexní služby pro GASTRO provozy a FOOD industry
Jsou vaše náklady na provoz myček, úklid a dezinfekci vysoké? Máte s myčkami nádobí neustále problémy? Je váš provoz v uspokojivém stavu z hlediska hygieny, ale myslíte si, že by čistota mohla být na vyšší úrovni za méně peněz? V kuchyni umíme zázraky! Přidejte se mezi řadu spokojených zákazníků z oboru, kteří využívají naše služby v rámci dodávek chemie. Postaráme se o Vaše myčky, úpravny vody i celkovou čistotu v kuchyni včetně těžko dostupných míst jako je vzduchotechnika.

Poradenství v oboru čištění prosklených ploch, fasád i solárních a FV panelů
Díky dvacetiletým zkušenostem v oboru, kdy jsme se s svými klienty navštívili stovky zakázek a řešili nepřeberné množství kombinací různých povrchů a nečistot si dovolíme říct, že patříme mezi špičky v oboru nejen v ČR, ale v celé Evropě. Více naleznete na www.qleen.cz

Poradenství v oboru čištění a dezinfekce ploch
V některých případech se setkáváme s profesionálním týmem úklidových pracovníků, kteří mají vše z hlediska běžného úklidu vyřešené, ale nevědí si rady s dezinfekcí, generálním úklidem či řeší konkrétní problém, se kterým se nikdy nesetkali. I zde rádi pomůžeme a na základě detailních informací poradíme jaký produkt a postup bude na řešení daného problému nejlepší!

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na našem obecném e-mailu či telefonu a dle problematiky vám bude přiřazena kontaktní osoba, která s vámi individuálně prodiskutuje váš požadavek.